Hikayemiz

Gülgün Pide; İbrahim GÜLGÜN’ün 50 yılı aşkın tecrübesi ve hüneri ile Cem GÜLGÜN’ün sürekli gelişen hizmet anlayışı birleşerek sizlere daima en iyi hizmeti vermek için sürekli çalışmaktadır.

Kurucumuz İbrahim GÜLGÜN genç yaşta meslek hayatına atılmıştır. Memleketi olan Aydın iline bağlı Karacasu ilçesinde meslek hayatına başlamış ve mesleğinin tüm inceliklerini memleketinde öğrenmiştir. Vatani görevi olan askerlik hizmetini tamamladıktan sonra tam bir zanaatkar olarak İzmir’e gelmiştir.

İzmir’e geldikten sonra Karşıyaka’yı çok sevdiği için mesleğini de burada icra etmeye karar vermiştir. Karşıyaka’nın çeşitli semtlerinde hizmet vermeye başlamış ve her hizmet verdiği semtte marka haline gelmeyi başarmış ayrıca semt halkının ve esnafının çok sevdiği bir kişi haline gelmiştir.

GÜLGÜN Pide; 20 yılı aşkın süredir şu anki yeri olan Karşıyaka merkezde, Bahriye Üçok mahallesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Kendi soyadımızı taşıyan GÜLGÜN Pide ile 1980’den beri değişmeyen lezzetimiz, sürekli gelişen hizmet anlayışımız ve kaliteli, organik, yöresel ve taze malzemeler ile hazırladığımız ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin damaklarında unutulmayacak bir lezzet şöleni bırakmaya devam edeceğiz.

Cem GÜLGÜN